04-8573232

אירוע הוקרה למתנדבים בטירת-כרמל

לכבוד יום ההתנדבות המתקיים מדי שנה ב 5 לדצמבר, וערב חג החנוכה, ערכה השבוע היחידה להתנדבות במחלקה לשירותים חברתיים טירת-כרמל, אירוע הוקרה למתנדבי טירת כרמל.
האירוע התקיים ב"זום", כשבחלקו הראשון דברי פתיחה וברכות של מנהלת המחלקה איתנה שר-שלום, גב' ריקי שחר מפקחת מחוזית תחום התנדבות מטעם משרד הרווחה ועו"ס דקלה בנדו – רכזת יחידת ההתנדבות מטעם האגף.
בדבריה הוקירה שר-שלום את פעילות המתנדבים והזכירה לכולם כי ההתנדבות תורמת לקהילה ואף למתנדבים עצמם. שחר ציינה לטובה את ההובלה של מנהלת המחלקה שר-שלום ועו"ס בנדו את יחידת ההתנדבות וכן את הרוח הגבית שמקבלים מראש העיר אריה טל לעשייה ההתנדבותית בעיר.
לאחר דברי הפתיחה המתנדבים צפו במופע "מתנות קטנות-הסיפורים מאחורי השירים" של הפזמונאי נעם חורב.
חורב סיפר עם הרבה רגש והומור על חייו וכיצד אמונה והתמדה הובילו אותו להיות יוצר מוערך ששיריו מתנגנים ברדיו מדי יום, ואחד מהם הוצג על במת האירוויזיון.
עו"ס בנדו ציינה כי המתנדבים נהנו מאוד מהמופע, שעל אף מגבלות הקורונה היה מקרב לבבות ואמצעי חשוב להעניק למתנדבים את ההוקרה המגיעה להם! הצופים במופע התפנקו בשובר למארז סופגניות מעוצבות מבית "רולדין".
בנדו ציינה עוד כי בימים אלו אפליקציית "טריביו", לניהול התנדבויות מוטמעת בטירת כרמל ותושביה יוכלו להירשם לתחומי התנדבויות שונים בקלות ובנוחות.