04-8573232

כבוד גדול: פרס משרד הרווחה הוענק למחלקה לשירותים חברתיים טירת-כרמל

משרד הרווחה העניק  את פרס "נקודת אור" למחלקה לשירותים חברתיים בעיר על הפעלת הפארק הנגיש ומרכז משלים למשפחה.
הפרס הוענק יחד עם עוד 9 מיזמים ייחודיים הפועלים לרווחת אנשים עם מוגבלות.

מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים טירת-כרמל איתנה שר-שלום: "הפרס משקף את איכות העבודה של הצוות המקצועי אשר פועל לבניית מענה ייחודי למשפחות המיוחדות.
אני גאה לעמוד בראש מחלקה שדוגלת בעשייה שנותנת מענה לצרכים יומיומיים של הפונים אלינו ובראש צוות מקצועי, מחויב, מסור ויצירתי
"

בטקס מכובד שנערך השבוע (יום ג') בירושלים במעמד בכירי משרד הרווחה והשירותים החברתיים, הוענק פרס "נקודת אור" למחלקה לשירותים חברתיים טירת-כרמל על מיזם הפארק הנגיש ומרכז משלים למשפחה.
מינהל המוגבלויות במשרד הרווחה מעניק כמדי שנה את פרס "נקודת אור" ל-10 מיזמים הפועלים לרווחת אנשים עם מוגבלויות ותורמים לשילובם בחברה ולשיפור באיכות החיים של המטופלים ובני משפחותיהם.
מרכז משלים למשפחה הוא שירות למשפחות שבהן ילד עם צרכים מיוחדים (0-27) ומטרתו יצירת קהילה ושיפור איכות החיים למשפחות בדגש על הורים, אחים וסבים. הפארק הנגיש בטירת כרמל מקדם שילוב ופעילות מונגשת לילדים עם צרכים מיוחדים והסברה בקהילה ליצירת אקלים סובלני בעיר.
את המחלקה לשירותים חברתיים ייצגו באירוע, מנהלת המחלקה איתנה שר-שלום, ראש יחידת שיקום עו"ס לימור מרקמן-גפן ומנהלת מרכז משלים עו"ס ענבל קובליו.

ראש יחידת שיקום במחלקה לשירותים, עו"ס לימור מרקמן-גפן "כבוד גדול עבורנו לזכות בפרס היוקרתי. המרכז המשלים והפארק הנגיש עובדים בסינרגיה עם המשפחות לילדים עם הצרכים המיוחדים ביישוב, בפרויקטים של הסברה, פיתוח מענים למשפחות, שותפויות עם גורמים רלוונטיים בקהילה. כל זה נעשה על הצד הטוב ביותר, במקצועיות ואהבה למשפחות, על ידי הצוות והשותפים. הפרס הזה הוא נקודת אור עבורנו".

מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים איתנה שר שלום נשאה דברים באירוע ואמרה: "אני שמחה על כך שנבחרנו מבין עשרות רבות של תכניות שהוגשו לוועדת הפרס. הפרס משקף את איכות העבודה של הצוות המקצועי אשר פועל לבניית מענה ייחודי למשפחות המיוחדות. אני גאה לעמוד בראש מחלקה שדוגלת בעשייה שנותנת מענה לצרכים יומיומיים של הפונים אלינו ובראש צוות מקצועי, מחויב, מסור ויצירתי. מאחלת לנו עוד הרבה נקודות אור בעשייה".

ראש עיריית טירת-כרמל אריה טל בירך את המחלקה ואמר: "פרס זה הוא הוכחה לעבודה המסורה של עובדי מרכז משלים למשפחות, על המאמצים והעבודה הרגישה מול המשפחות. כבוד גדול לעיר שלנו".