04-8573232

"מרכז משלים למשפחה" ו"פארק נגיש" מציינים סיום שנת התנדבות מוצלחת!

השבוע (יום א') התכנסו מתנדבי וצוות "מרכז משלים למשפחה" ו"פארק נגיש" למפגש פרידה והוקרה על התרומה הרבה של המתנדבים במהלך השנה ובזמן תקופת הקורונה. ההתנדבות, פרי שותפות בין המחלקה לשירותים חברתיים ומחלקת הנוער, כללה מתנדבי שנת שירות של תנועת "החלוץ" ומתנדבי מחויבות אישית מתיכון "שיפמן".
מפגש הפרידה התקיים ב"בוסתן תם", שם עברו הדרכה חווייתית למסרים של הבוסתן – מסרים של אקולוגיה, סביבה וערבות הדדית. המתנדבים הכינו ואכלו ארוחת ערב משותפת מ"הערוגה לצלחת". את הערב חתמו בחלוקה חגיגית ומרגשת של תעודות הוקרה למתנדבים.
"מרכז משלים למשפחה" הינו שירות למשפחות שבהן ילד עם צרכים מיוחדים, בדגש על הורים, אחים וסבים. המתנדבים במרכז התנדבו בחונכות ילדים שיש להם אח עם צרכים מיוחדים ויצרו קשר אישי וקרוב. בנוסף, קיימו המתנדבים מועדונית לימודית-חברתית לילדים שיש להם אח עם צרכים מיוחדים שפעלה כל שבוע.
"פארק נגיש" הינו שירות שמקדם הסברה, נגישות וסובלנות כלפי אנשים עם צרכים מיוחדים, בעזרת פעילויות בגני ילדים, בבית הספר ובפארק. מתנדבי "פארק נגיש" הפעילו חוג לילדים עם צרכים מיוחדים אחת לשבוע בפארק הנגיש "גל-גלים" בתוך פארק נחל גלים. בנוסף, מתנדבי "פארק נגיש" חנכו ילדים עם צרכים מיוחדים בתקופת הקורונה.