04-8573232

נחנכה פעילות פרויקט גמלאי טירת-כרמל בהרצאה מרתקת 'ילדי הזיקית'

שירות חדש לגמלאים בטירת-כרמל:
נחנכה פעילות פרויקט גמלאי טירת-כרמל בהרצאה מרתקת 'ילדי הזיקית'

רפרנטית הפרויקט מגי דוד: "גמלאים זה לא סיסמה. כיום יש דור חדש של גמלאים שרוצה להיות מעורב, מבקש להיות חלק מהמיינסטרים ואנו כאן במסגרת פעילות הפרויקט נדאג לענות על הצורך הזה. הפעילות היום היא סנונית ראשונה שלנו"

פרויקט גמלאי טירת-כרמל, השיק אמש (יום ב') במועדון פנאי פלוס בשכונת גיורא את פעילותו, בהרצאה מרתקת 'ילדי הזיקית' לסבים וסבתות תושבי העיר.

'ילדי הזיקית' היא הרצאתה של עו"ס גילי גרייצר נאמן מדריכת הורים מוסמכת המומחית בהפרעות קשב וריכוז, העוסקת ביחסים בין סבים וסבתות לנכדיהם המתמודדים עם בעיות קשב וריכוז.   ADHD

את האירוע כיבדה בנוכחותה מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים איתנה שר-שלום ובו נכחו גמלאים מהעיר שיצאו עם ידע וכלים מההרצאה.

פרויקט גמלאי טירת-כרמל הוא מיזם חדש, בראשות מגי דוד הרפרנטית והוקם על ידי המחלקה לשירותים חברתיים בעיר. הפרויקט שם לו מטרה לייצר מסגרת קהילה תומכת והעצמה אישית וקבוצתית לאוכלוסיית הגמלאים בעיר. ההרצאה 'ילדי הזיקית' היא כאמור הפעילות הראשונה של המיזם.
רפרנטית גמלאי מגי דוד בירכה את המשתתפים בפעילות ואמרה: "גמלאים זה לא סיסמה. היום יותר מתמיד אנו מזהים צורך עז אצל קהילת הגמלאים בטירת-כרמל, לצורך ידע, להתפתח ולא בהכרח לשבת בבית. כיום יש דור חדש של גמלאים שרוצה להיות מעורב, מבקש להיות חלק מהמיינסטרים ואנו כאן במסגרת פעילות הפרויקט נדאג לענות על הצורך הזה. ההרצאה היום היא סנונית ראשונה שלנו ויריית הפתיחה של הפרויקט. אני מודה למנהלת המחלקה לשירותים חברתיים איתנה שר-שלום על התמיכה בנו וקוראת לעוד גמלאים מהעיר להצטרף".