04-8573232

קבוצת הגברים של מרכז תפנית יצאה לפעילות גיבוש ביער בית אורן

אז איך מייצרים אינטימיות בימי קורונה?
בימים שבהם המסר החברתי הוא ריחוק, במרכז 'תפנית' לטיפול ומניעת אלימות במשפחה, במחלקה לשירותים חברתיים טירת-כרמל, החליטו לחשוב מחוץ לקופסא על מנת לייצר גיבוש ואינטימיות למשתפי קבוצת הגברים שפועלת במרכז.
השבוע יצא חברי הקבוצה לפעילות גיבוש ביער בית אורן. במסגרת הגיבוש הקבוצתי עברו המשתתפים סדנאות יוגה בטבע ונהנו ממפגש חוויתי ומלכד שנערך מזווית קצת אחרת. המפגש שהתקיים בהנחייתם של עו"ס דיויד לואיס ועו"ס מירב בועז מנחי הקבוצה, פתח את הגוף והנפש והביא להעלאת מצבים שהיו צרובים בגוף בצורת חוויה ללא מילים.
יצוין כי קבוצת הגברים מתקיימת לאורך כל השנה ומתכנסת באופן קבוע אחת לשבוע, ועוסקת בתכנים של ניהול כעסים, מצבי סיכון, הכרות עצמית והבנה של מה מניע אותי, זוגיות ועוד נושאים רבים מחיי היום יום.
בתום המפגש אמרו מנחי התכנית: "היה מפגש מרגש וייחודי בטבע. ה"חשיבה מחוץ לקופסא" או בעצם מחוץ למרכז "תפנית" הייתה חוויה מדהימה ומרגשת, הן בשיתוף הפעולה ובאחריות ההדדית של חברי הקבוצה שתכננו את המפגש לקחו את הובלתו והגיעו אליו והן בציון השגת המטרה שלשמה היא נועדה.
במרכז תפנית קוראים לגברים נוספים המעוניינים לקחת חלק בקבוצת הגברים לפנות אליהם בטלפון:  04-6803380 ולבקש את דיויד / מירב.
תהליך הקבלה לקבוצה כולל פגישת היכרות עם המנחים וחשיבה משותפת לגבי התאמה לקבוצה. הקבוצה הבאה תיפתח בחודש ספטמבר 2020