04-8573232

מחוברות – מנהיגות להסברה יוצאות לדרך

ביום שלישי האחרון  ה9.3.2021 התקיים אירוע פתיחה של קבוצת הפעילות " מחוברות" – מנהיגות להסברה משפחות מיוחדות מטעם הפארק הנגיש, צוות שיקום, האגף לשירותים חברתיים.

האירוע התקיים במעמד ראש העיר מר אריה טל, מנהלת אגף הרווחה איתנה שר – שלום ונציגים ממשטרת טירת כרמל. הפעילות הציגו את החזון והמטרות שלהן -שינוי חברתי דרך הסברה בנושא קבלת השונה ובניית תפיסות חיוביות חברתיות עבור אנשים עם צרכים מיוחדים. באירוע נכחו משפחות מיוחדות אשר הכינו אדניות לשירותים וארגונים בקהילה אותם יפגשו השבוע כחלק מיום המעשים הטובים –  כאמירת תודה והתחלה של שיתוף פעולה.

שרית מנדלסון אחת הפעילות, שיתפה כי כל אחת פעלה למען שילוב והסברה באופן אישי עד היום, אך דרך הקבוצה שעברה תהליך למידה והכשרה בחודשים האחרונים נוצר רצון משותף להיחשף ולצאת החוצה אל הקהילה הרחבה. הכוונה היא לייצר מפגש אמיתי וקרוב כדי שיכירו את הילדים המדהימים שלנו ואותנו המשפחות.

אירוע זה ציין את תחילתה של פעילות של הקבוצה מחוברות- שמתכננות לצאת עם פרויקטים שונים של הסברה כמו "פטור מתור" ולפעול כדי לייצר מפגש אמיתי וקרוב בין אוכלוסיות הילדים/בוגרים עם צרכים מיוחדים, משפחותיהם והקהילה.