04-8573232

עובדת מצטיינת – מירב שחר פישר

תעודת עובדת מצטיינת הוענקה היום לעו"ס בני משפחה מטפלים באזרח וותיק, גב' מירב שחר פישר מהיחידה לאזרח הוותיק ומשפחתו באגף הרווחה והשירותים החברתיים, על בסיס הישגיה יוצאי הדופן בתחום בנוכחות ראש העיר מר אריה טל, מנכ"ל העירייה מר אבישי כהן ומנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים גב' איתנה שר שלום אשר נשאה דברים:

מירב החלה את דרכה בפיתוח השירות לבני משפחה מטפלים באזרח וותיק כבר בשנת 2016 .  בתחילת הדרך היא התמקדה בבני משפחה של חולים בדמנציה  והוכיחה כי יש צורך בשירות זה ובהרחבת המענים לכלל המשפחות של אזרחים וותיקים.

מירב מנחה קבוצת תמיכה לבני משפחה מטפלים בחולה עם דמנציה, אשר המשיכה להיפגש ולהתקיים גם בתקופת הסגרים והבידודים באמצעות זום, היא מביאה הרצאות ממיטב המרצים בתחום הטיפול מיצוי זכויות ופיתוח מיומנויות תקשורת.

על בסיס כל המידע שנצבר היא כתבה מאמר מקצועי אשר התפרסם במידעו"ס של חודש מרץ 2021 ובעיתונים מקצועיים נוספים. מירב אף הפכה למומחית בתחום וכיום מביאה גאווה רבה לעירייה בכך שמובילה פורום מקצועי בנושא.

כחלק מהרצון להעניק כלי יישומי לעובדים ולבני המשפחה , מירב והצוות שלה חיפשו פתרון ועבדו על מיזם "השביל", כלי זה מאפשר לבן המשפחה להגדיר לעצמו את סוג העזרה והמענים הנדרשים לו ולנתמך בו ולקבל הנחייה לגבי הפעולות הנדרשות ובכך נחסכת ממנו תחושת התסכול, הבדידות וחוסר האונים.

על מיזם זה זכה האגף בפרס למצוינות בקטגוריית "מיזמים מצטיינים" .

מירב מצטיינת בחשיבה מחוץ לקופסא, דבקה במטרה, שירותית, מצטיינת בגיוס משאבים אשר מאפשרים פעילות ענפה מעבר לתקציב הרשמי.