04-8573232

פרויקט "כל ילד הוא כוכב"

במועדוניות לילדים בגיל הרך ובגיל בית ספר מבוצע השנה הפרויקט "כל ילד הוא כוכב" . הפרויקט מבוצע על ידי סטודנטים לעבודה סוציאלית .

מטרת הפרויקט היא לחזק את הקשר של ההורים והילדים ובנוסף לחזק את הקשר בין ההורים למועדונית.

בכל שבוע בימי ראשון הסטודנטים מזמנים את אחד ההורים להכין מאכל שהילד שלהם אוהב במיוחד, ההכנה מתבצעת במועדונית בשיתוף כלל הילדים אשר לובשים כובעים וסינרים ולאחר הבישול נהנים מהאוכל שהכינו.


השנה , מופעלת בחמש המועדוניות הטיפוליות תוכנית מקורית, יחודית ויצירתית. התוכניתנקראת "כל ילד הוא כוכב" וכשמה כן היא!!

כל ילדי המועדוניות הם הכוכבים שלנו. לכל אחד ואחת יש אור וקסם ויכולות וכשרונות מופלאים!! גם ההורים הם כוכבי על, ולוקחים חלק פעיל בפעילויות.

מפעילי החוגים המקסימים התגייסו למשימה ובנו הפעלות שמדגישות חשיפה לאנשים ששינו את העולם, ואיך היו בתור ילדים. וכמובן- מאפשרים לילדים לחוות התנסויות, להחשף לתכנים, ולזרוח ככוכבים אמיתיים!!

חברנו לצוות המתנס המוכשר והמקצועי, בראשות אבנר כהן – מנהל המתנס וקובי הזז המפיק האגדי, שאימצו אותנו בחום ועוזרים לילדים ולנו להגשים חלומות!!

במהלך השנה פועל במועדוניות חוג תאטרון, ובסוף השנה יעלה מופע מרהיב של הילדים המבוסס על ספר שיריו הידוע של יהודה אטלס: "והילד הזה הוא אני".

בנוסף, פרויקט מופלא של הסטודנטים בתוכנית ההשלמות, מפגיש כל שבוע ילד מהמועדונית עם בני משפחתו, שמגיעים למועדונית וביחד עם הצוות המצוין שלנו, מבשל עם הילד , ביחד עם שאר הילדים, מאכל אהוב במיוחד. היל ומשפחתו הופכים ל"מאסטר שף" האמיתי , וכל המשפחה זוכה לפעילות מהנה, מגבשת ומעצימה. (וכמובן…טעימה!!).

ספר מתכונים יוגש לכל המשפחות בסעודה מפוארת, פרי עמלם של הטבחים המוכשרים!