04-8573232

תלמידי חטיבת ביניים וחטיבה עליונה של בית ספר "שיפמן והשירותים החברתיים " חילקו כ 150 משלוחי מנות

תלמידי חטיבת ביניים וחטיבה עליונה של בית ספר "שיפמן והשירותים החברתיים "  חילקו כ 150 משלוחי מנות בבתי אזרחים ותיקים, בחותם-מע"ש, במועדון ניצולי שואה, במועדון יוצאי אתיופיה ובבית התמחוי "צדקת אבות".

שיתוף הפעולה של בית הספר עם דקלה בנדו –עו"ס רכזת התנדבות יישובית מאגף הרווחה נמשך כבר שנים.

צוות המחנכים ורכזי השכבות בבית הספר נתרמו לפרויקט "האתגר הגדול של שיפמן" אותו הציבו לעצמם ועמדו בחלוקת המשלוחים הרבים על מנת לשמח את האנשים ולהכניסם לאווירת החג.

התלמידים והצוות הגיעו מחופשים, הרקידו את מקבלי המשלוחים והעלו חיוך על פנים.

עו"ס דקלה בנדו ציינה ששיתופי פעולה מעין אלו מבורכים ומעלים חיוך אצל כולם.

רוח ההתנדבות, בפרט בחג כמו פורים שחל בחודש אדר בו מצווה להיות בשמחה, הינה רבה ומבורכת!

 

תושבים מקומיים שחיפשו כיצד לשמח ילדים בחג פורים ולקיים מצוות חלוקת משלוחי מנות, פנו לעו"ס דקלה בנדו –עו"ס רכזת התנדבות יישובית מאגף הרווחה והשירותים החברתיים וזו חברה אליהם כדי לסייע בקיום המצווה.

עשרות משלוחי מנות נשלחו לבית הספר "מאור" במחלקת הנוער של המרכז הרפואי "מעלה כרמל", שם לומדים בני נוער מגילאי 12 עד 21 המאושפזים במרכז על רקע של קשיים רגשיים ונפשיים. אלינה, מורה בבית הספר, קיבלה את המשלוחים עבור הילדים, הודתה בשם הצוות לתורמי המשלוחים ודיווחה כי המשלוחים חיממו את ליבם של בני הנוער המאושפזים.

משלוחים נוספים נתרמו למרכז הקשר הפועל בטירת כרמל ומנוהל ע"י  עו"ס חנה גבאי. במרכז הקשר נפגשים הורים לא משמורניים עם ילדיהם, בפיקוח צוות עו"סים מומחה.

הילדים קיבלו את המשלוחים במפגשים עם הוריהם, וחגגו את החג באווירה פורימית.